Passion: Here For You – новий альбом прославлення від Passion вийшов в США та по всьому світу 8 березня.  Під час конференції Passion 2011 (що відбулася 1-4 січня 2011, в Атланті, США) відомі музиканти, які є незмінними учасниками конференцій Passion та рекордингового лейблу Sixsteps records, записали  НОВІ пісні, що і увійдуть до нового альбому “Passion: Here For You”

Згідно з офіційного повідомлення від лейблу альбом почне надходити в продаж 8 березня, 2011. Як не дивно з 15 пісень, що увійдуть до альбому, 14 є АБСОЛЮТНО НОВИМИ. Це не так часто стається на альбомах Passion, оскільки як правило до них входять багато вже почутих або відомих раніше пісень прославлення.

Цього ж разу в основному до альбому увійдуть АБСОЛЮТНО НОВІ і ніде раніше (окрім самої конференції Passion) не представлені пісні від Сhris Tomlin, Christy Nockels, David Crowder Band, Kristian Stanfil та Charlie Hall

Нажаль тут в Україні чи Росії ми навряд чи зможемо придбати ліцензійні версії альбому, хіба, що ви купуєте музику через iTunes, де альбом можна буде завантажити, починаючи з 8 березня за ціною лише $12.99 :-) Звичайно, це якщо ви цінуєте творчість цих людей і маєте в кишені (або на своєму віртуальному рахунку) лишні 100 грн.

Вміст альбому:

1. Here For You – Chris Tomlin
2. Symphony – Chris Tomlin3. Waiting Here For You – Christy Nockels
4. All My Fountains – Chris Tomlin
5. Shadows – David Crowder*Band (Feat. Lecrae)
6. Lord, I Need You – Chris Tomlin
7. Set Free – Chris Tomlin and Matt Redman8. Forever Reign – Kristian Stanfill
9. Sometimes – David Crowder*Band
10. Always – Kristian Stanfill
11. Carry Your Name – Christy Nockels
12. Spirit Fall – Chris Tomlin

Demo версії пісень можна почути на сайті 268generation тут: 268STORE