Сьогодні, 12 липня, 2011 вийшов новий альбом пісень прославлення від відомого британського виконавця та лідера прославлення Мета Редмана (Matt Redman). Альбом був записаний у “живому форматі” під час конференції лідерів прославлення LIFT: A Worship Leader Collective, яка відбувалася на початку 2011 року в Атланті, і випущений під лейблом Sixstep Records.Більшість у світі знають Мета Редмана, як автора таких відомих пісень прославлення, як “Серце поклоніння” (Heart Of Worship), “Будь благословен” (Blessed Be Your Name), “Лиш один день” (Better Is One Day) та інших.  ”10,00 Reasons” Редмана, це фактично другий крупний доробок , який музикант випустив за останні роки. Альбом “We Shall Not Be Shaken” (2010), був чудовим подарунком для прихильників таланту музиканта та лідера прославлення, тому що до цих двох робіт Мет мав певну паузу у випуску повноцінних альбомів аж з 2006 року (тоді вийшов його альбом “Beautiful News”).

СHRISTIAN MUSIC.UA готує до публікації повноцінне інтерв’ю яке співак дав популярному в США виданню Сhristianity Today з нагоди виходу альбому. Отож, заглядайте до нас пізніше і зможете дізнатися більше про те, чим зараз живе і як творить Мет Редман.

Семпли пісень можна прослухати на офіційному сайті співака: www.mattredman.com (натиснути на кнопку “Preview” під назвою альбому)