Фестиваль Белые ночи

Цього літа з 16 по 27 липня в Криму черговий раз відбудеться християнський фестиваль “БІЛІ НОЧІ”, який організатори називають міжнародним. Окрім традиційного виступу музичних команд та виконавців, цього року на фестивалі заплановано велика кількість інших подій, зокрема семінари, сімейні зустрічі, бізнес трейніги, різноманітні конкурси і тд.

Організаторами фестивалю традиційно виступають рух “Міссія в бізнесі” I’M HOLDING та Муз Біржа. Цього року у фестиваля велика кількість спонсорів, зокрема такі вже досить відомі в християнських колах компанії як Nuga Best, Fit Curves та “Островки Здоровья”. Інформаційну підтримку надають християнський портал IN VICTORY, журнал ANGEL, телеканали ТБН та 1TV.

Наскільки успішним буде поєднання традиційного вже музичного фестивалю (який проводиться з середини 2000 років),  ми дізнаємося вже незабаром. Одне можна сказати з впевненістю, на цьому фестивалі, де щовечора будуть відбуватися 3-х годинні концерти (на сцені встановленою МузБіржою), можна буде почути справжній коктейль музичних стилів – від поп до рок музики, від хіп-хопу до джазу, а також альтернативної, клубної та музики поклоніння.

Зокрема на фестивалі будуть виступати гурти з України, Росії, Білорусі та інших країн: Елайджа, Белый город, Nuteki, It’s Time, SKEEMEN, СУП*cultura, Фіміам, REMA-X, SKYDOOR, UNBELIEVABLE, VozleNeba, Братский совет та інші.

Розраховуємо мати на нашому сайті декілька репортажних статей про те, як пройшов цей фестиваль.