Цієї неділі з середи по п’ятницю відбудеться II Всеукраїнська Конференція Прославлення Церков Голгофи! В цьому році конференція буде проходити з 20- 22 липня в м. Тернопіль на базі “Молодь з Місією” (YWAM).  Основна ціль конференції – підбадьорити та заохотити людей, які займаються прославленням в церквах до ще більш глибокого та наповненого служіння Богові.

На конференцію приїде Піт Нелсон – пастор церкви “White Fields Community Church” у штаті Колорадо (США), колишній гітарист гурту “The Kry”. Піт також має великий досвід як лідер прославлення. Організатор конференції, лідер прославлення церкви Голгофи в м. Тернопіль Джонатан Маркі, говорить: “Вірю що Господь має багато корисного сказати кожному з нас через нього. Крім загальних зібрань будуть і практичні семінари, час для обговорення важливих тем в прославленні і звичайно час для спілкування.”

“Вірю що Господь має багато корисного сказати кожному з нас через Піта та інших спікерів. Крім загальних зібрань будуть і практичні семінари, час для обговорення важливих тем в прославленні і звичайно час для спілкування.”

Українські церкви Голгофи завжди ставили великий наголос та пріоритет в своєму служінні на ПОКЛОНІННЯ Богові. Зокрема, в різні роки команда прославлення Київської церкви записала ЧОТИРИ різні альбоми пісень прославлення: “Хліб Життя”, “Ті, Хто з Богом йдуть”, “Світло Життя” та “Час”. Останній був записаний на другому молодіжному християнському фестивалі “Мій ЧАС”, що відбувся в Київському Палаці спорту в 2005-06 роках (новина про “Мій Час – 2005″). Цей фестиваль був першою подією такого маштабу на території СНД (в ньому прийняли участь біля 4,00 чоловік), а також вперше запросив відіграти повноцінну концертну програму британський гурт DELIRIOUS.

З того часу  в церквах Голгофи традиційно велику увагу приділяють якісному перекладу загально відомих християнських пісень,  а також написанню НОВИХ пісень прославлення українською.  Також з церков Голгофи вийшли такі українські християнські музиканти, як гурт “Кроки”, В’ячеслав Бондарьков, Світлана Білошапка та Rick Warden.

Реєструватися на конференцію можна через сайт ЦГ Тернопіль: ternopil.golgofa.com.ua.  Більше про конференцію також можна дізнатися на Facebook сторінці “Прославлення церкви Голгофи, Україна”

CHRISTIAN MUSIC.UA незабаром опублікує розгорнуту статтю про те, як пройшла конференція.