Християнський фестиваль "Над схилами Дніпра"

Християнський фестиваль "Над схилами Дніпра"

Вже шостий рік поспіль Київський християнський музичний фестиваль “Над схилами Дніпра” збирає різноманітних виконавців. Цього року на ньому будуть представлено широку палітру музичних стилей: арт-рок, фольк, джаз, хіп-хоп, поп-рок та мейнстрім. Перед учасниками фестивалю було поставлено серйозне завдання – кожен виступ має бути подією, яка запам’ятається. Виступи мають бути не лише високопрофесійними, але й глибоко духовними, про це повідомляє оргкомітет фестивалю.

“Девіз фестивалю – “Сила вічних цінностей”, і наша ціль – показати, що коли ми живемо та вчиняємо згідно з істиною, ми живемо разом з Богом, який наповнює наше життя. Багато з учасників відомі в Україні та за її межами. Цей факт ще раз говорить про те, що християнська культура в Україні має свій голос та своє обличчя”, – стверджує організатор фестивалю, директор місіонерського центру об’єднання «Українська Місіонерська Церква» пастор Валерій Алимов. Фестиваль пройшов в Марїнському парку в Києві на концертній площадці “Ракушка”.

Звіт про фестиваль ВІДЕО/ТЕКСТОВИЙ:


20 серпня в центральному Мар’їнському парку столиці пройшов музикальний фестиваль «Над схилами Дніпра». Про це повідомляє команда медіа-служіння церкви “Християнська надія”.

Потрібно відмітити, що з кожним роком цей фестиваль об’єднує все більш широке коло музикантів. Цього року в фестивалі прийняли участь представники чотирьох різних союзів та об’єднань протестантських церков України. Тим самим ще раз стверджуючи, що у справі проповіді Євангелія ми, християни, були і залишаємося єдиними. Фестиваль відкрив свої двері всім бажаючим: поруч з християнами на лавочки підсідали прості перехожі  і вже через декілька хвилин починали підспівувати черговому гурту чи виконавцю.

Програма фестивалю порадувала різноманіттям стилів та напрямків музики: від традиційної класики християнської пісні до джазу та джаз-року, від госпела до молодіжного хіп-хопу та хард-року. Так, неповторне враження залишив гурт “Нове місто” з Тернополя, які виконували пісні приправлені неповторним колоритом Західної України. Весело та з запалом про обітниці вічного життя заспівав гурт “PM Band”, яка, до речі, нещодавно стала переможцем конкурсу “Божий талант”, що проходив навесні.

Репер Johnny Rayman та рок-гурт «Underscore» на зрозумілій для молоді мові розповіли про Божу любов. «Хочеться все більше говорити про те, що буде друге пришестя. Співати про це і нагадувати, що наше життя – дуже коротке: як пара, що з’являється на деякий час. Ми хочемо про це нагадувати самим собі, а також співати про це всім, хто нас слухає!”  - так описали ціль своєї творчості хлопці з «PM Band». «Я хочу щоб моя музика освячувала своєю чистотою та своїми християнськими та моральними якостями всю хіп-хоп індустрію” – прокоментував свій виступ репер Johnny Rayman.

Не залишилися без уваги і яскраві виступи інших учасників фестивалю: Роман Ващука, Андрія Матвієва, Ірини Волкової, Олени Михайлової, саксофоніста Євгенія Гольцова та бандуриста Тараса Яніцкого. А запальні пісні Влада Канашина просто взірвали з місць глядачів, і вже з перших акордів всі плескали і пританцьовували в такт музиці.

Організатори фестивалю: Благодійний фонд «Варнава» та об’єднання Українська Місіонерська Церква  не випадково обрали час його проведення. Саме в ці дні Україна святкує 20-ту річницю своєї незалежності. І саме в переддень цього великого свята знову та знову прозвучало над схилами Дніпра заява про те, що:  ”Україна – це християнська країна і її майбутнє належить Господу!”

В останній час ми багато роздумуємо про майбутнє України, про економічні та політичні моделі її розвитку. Але істина є в тому, що Україна ніколи по справжньому не підніметься, якщо не встане на коліна перед Богом!

За матеріалами новинного порталу НХМ /Переклад українською СhristianMusic.ua