Гурт Blind Side

Шведський гурт Blind Side

Після випуску альбому EP Black Rose  шведська група Blindside зробила перерву у своїй діяльності і це одразу вплинуло на настрій їхніх численних фанатів, оскільки майбутнє групи викликало сумніви. Але Blindside повернулась і підготувала новий альбом – “With Shivering Hearts We Wait” ( Чекаємо з тремтінням у серці).

Хлоці, після EP Black Rose  ви навмисне зробили перерву у своїй діяльності? Чи була ще у вашій творчій кар’єрі ситуація, коли ви думали, що не зможете грати разом?

Саймон: Схоже відчуття було, ми не знали що це, але внутрішній голос нам казав, що треба розійтися і почати все знову. Проте в нас були нові ідеї і ми продовжували працювати.

До відпочинку багато років ви гастролювали практично нон-стоп. Напевно незвично бути тепер ввесь час вдома. Чи ви б хотіли на майбутнє поїхати в подорож зі своїми сім’ями або краще побути вдома?

Саймон: Так, це великі зміни і ми по-різному на це реагували. Але я думаю ми трохи виросли. Нам всім подобається подорожувати, як і з групою, так і з сім’ями. Але гадаю, так чи інакше, всі ми хотіли б розійтись.

До вашого нового альбому входить багато нових елементів, а також рядки та електроніка. Якщо б ви почули цей альбом ще на початку своєї кар’єри і вам би сказали, що маєте створити це в майбутньому, якою була б  ваша реакція?

Саймон: Сподіваюсь, що був би радий, але хто знає. Я добре не пам’ятаю, як розсуджував тоді музикально.

Що вас надихнуло на таку цікаву назву альбому (“With Shivering Hearts We Wait”)?

Саймон: Ми проходили важкий час, поки шукали правильну назву для цього альбому. Думаю, що це обумовлено усвідомленням буття і нашої віри.

І наостанок хотілось би почути ваш улюблений коментар від фанатів

Саймон:  Я би нічого не виокремлював, ми дуже раді, коли нас всіляко  підтримуюють у соціальних мережах.

Довідка

Blindside – християнська пост-хардкор група із Швеції, що з’явилась на світ у 1994 році (м. Стокгольм). Протягом своєї творчої діяльності записали такі альбоми, як:

Blindside (1997)

A Thought Crushed My Mind (2000)

About a Burning Fire (2004)

Silence (2002)

About a Burning Fire (2004)

The Great Depression (2005)

Black Rose EP (2010)

With Shivering Hearts We Wait (2011)

 

 

Сайт групи http://blindside.ru/group.html

За матеріалами інформаційного порталу ChristRock/ Переклад українською Christian Music.ua