Casting Crowns - new album

Casting Crowns - new album

Після нещодавньої номінації American Music Award®, переможці мультиплатинованих нагород, митці групи Casting Crowns виступили з найкращим дебютом. Минулого тижня вони зайняли друге місце у Billboard Top 200.

Крім того, альбом Come to the Well очолив список Billboard Contemporary Christian Overall, у той же час претендуючи на перше місце в iTunes Christian Albums і на третє – в Overall Albums. Також провідний сингл “Courageous” здобув першість в iTunes Christian Songs.

Продаж четвертого студійного альбому Casting Crowns Come to the Well був надзвичайним – 99,138 копій протягом тижня. Такі показники є результатом здобуття першості дебютом у Billboard Top 200. Слід додати, що проект передував у списку Billboard Contemporary Christian Overall, в якому інший альбом групи Until the Whole World Hears у березні 2009 року зайняв четверте місце.

До того, Casting Crowns святкує не тільки свою першість у Billboard Top 200, але й свій сингл “Courageous”, що стала хітом на радіо 10 тижнів тому. Перше місце сингла група відзначає вже вдруге за 6 місяців, опісля “Glorious Day”, що став першим у списку АС у травні цього року.

Іншими чинниками, що дали поштовх групі були численний розпродаж дат туру, нещодавній вихід книги Марка Хола (Mark Hall), високий профіль висвітлення у ЗМІ, враховуючи провідну статтю у Billboard Magazine, номінація American Music Award® (вшосте) – і підтримка своїх більш, ніж двох мільйонів шанувальників у Facebook.

Зірка-блогер Перес Хілтон був дуже вражений метушнею ще задовго до виходу альбому, передбачаючи його сильний дебют. 20 жовтня цього року його блог пост виокремив Casting Crowns зі словами: “Вітаю, хлопці! Ви дійсно благословенні!”. Читати повністю пост тут.

Come to the Well, продюсером якого є Марк Міллер, – це перший новий студійний альбом Casting Crowns за два роки. Як і в попередніх записах, цей збірник натхнений служінням групи у своїй домашній церкві, Eagles Landing Baptist Church, що за містом Атланта, у якій фронтмен Mark Hall (Марк Хол) є молодіжним пастором. Проект повен пісень, які закликають та підбадьорюють віруючих у їхньому ходженні з Богом. Hall співпрацював у декількох треках з такими провідними музикантами, як Steven Curtis Chapman, Matthew West та Tom Douglas.

За матеріалами новинного порталу Today’s Christian Music/ Переклад українською СhristianMusic.ua