Skillet концерт в Киеве

Skillet виступлять в Києві 23 листопада 2011 в клубі Бінго

Ще влітку стали відомі дати концертного туру Skillet по Західній та Східній Європі і християнські рокери з Мемфісу ВПЕРШЕ виступлять в Києві. Концерт Skillet в Києві відбудеться 23 листопада, 2011 в порівняно невеликому залі столичного клубі Києва «Бінго» (початок о 19:00). Цю інформацію повідомили організатори концерту, а саме агентство Custom Shows. Kвитки на концерт Skillet будуть коштувати від 290 до 800 грн. Додаткову інформацію про квитки можна побачити ТУТ.

Крім Києва в рамках свого осіннього туру по Європі музиканти виступлять 25 та 26 листопада в Москві та 27 листопада в Санкт-Петербурзі. В цьому турі Skillet також відвідає Німеччину, Фінляндію та Норвегію. Про це вже з’явилася інформація на офіційному сайті гурту.

Гурт Skillet походить з Мемфісу, що на півдні США, у світі музики існує вже більше 15 років і зараз є однією з найвідоміших християнських рок-команд. В дискографії колективу вже є сім студійних робіт, які були номінантами «Греммі» та Billboard Music Awards, а також у Skillet вже були спільні тури з такими відомими колективами, як Three Days Grace, Papa Roach, Puddle of Mudd, Stone Sour, Creed та іншими.

В березні цього року хлопці (та дівчата:-) зі Skillet випустили альбом під назвою «Awake and Remixed» трек, з якого «Awake and Alive» потрапив до саундтреку голівудського блокбастеру “Transformers 3: Dark Side of the Moon“.  А зовсім нещодавно музиканти почали працювати над своїм новим матеріалом для майбутньої платівки, дата виходу якої наразі тримається в секреті.

ChristianMusic.ua буде намагатися тримати вас в курсі подій навколо концерту Skillet в Києві і повідомляти деталі пов’язані з приїздом музикантів до столиці України. Наразі ми надіслали запит в офіційну пресс службу гурту з проханням/пропозицією взяти інтерв’ю до чи після концерту. Надіємося нам це вдасться.

Skillet post concert comment:  Нам вдалося зв’язатися з PR компанією The Media Collective, яка займається просуванням Skillet в медіа просторі по всьому світу. Вони порекомендували зв’язатися з такою собі Kelly McWilliam з Atlantic Record – рекординговим лейблом з яким співпрацює Skillet. Kelly McWilliam 14 листопада, на наш запит взяти коротке інтерв’ю у гурту, відписала наступне:  ”I forwarded this to our international dept., they should be getting back to you shortly…”  (укр. “Я переслала це (нашого листа) в наш міжнародний відділ, і вони з вами в найближчий час зв’яжуться…”). 

Це були останні слова від PR служби Skillet, які ми почули. Ми відписали їм знову 21 листопада з проханням відповісти на наш запит щодо інтерв’ю. Але так і не почули відповіді. Прикро звичайно, що вони не пішли на контакт, не зважаючи на те, що ми підкреслювали, що ми один з небагатьох інтернет ресурсів, що пише саме про християнську музику в Україні.