Новий альбом TobyMac Christmas in Diverse City

Новий Різдвяний альбом TobyMac - "Christmas in Diverse City"

Незважаючи на свою досить довгу музичну кар’єру TobyMac, номінант вже п’яти нагород Grammy, досі не випускав жодного Різдвяного альбому.  Але 6 жовтня 2011 року це змінилося, оскільки TobyMac випустив свій перший різдвяний альбом Сhristmas in Diverse City (від Forefront Records).

Творчість цього християнського співака та шоумена відома багатьом  його карьєрою як одного із солістів та ідеологів поулярного гурту 90-х DCTalk Гурт проіснував у складі тріо більше 13 років (з 1987 до 2000), коли кожен з учасників (TobyMac, Michael Tait та Kevin Max Smith) вирішив розпочати свої сольні кар’єри. З 2001 року TobyMac починає випускати свої сольні альбоми, які стають дуже успішними на Американській Rap/Rock/R&B музичній сцені і не тільки в християнському середовищі. Музикант за весь цей час випустив ЧОТИРИ повноцінні альбоми: Momentum (2001), Welcome to Diverse City (2004), Portable Sounds (2007), та Tonight (2010), а також два реміксованих альбоми Re:Mix Momentum та Renovating Diverse City.

Живий концерт TobyMac Alive and Transported, який вийшов  2008 року та був випущений на CD та DVD, здобув Grammy Award як НАЙКРАЩИЙ ROCK/RAP/GOSPEL АЛЬБОМ 2009 РОКУ. Його останній студійний альбом, Tonight, вийшов 9 лютого 2010 року.

TobyMac також, спільно зі своїми колегами по DCTalk, написав декілька книжок Jesus Freaks: DC Talk and The Voice of the Martyrs ,та, Jesus Freaks: Revolutionaries. Ці книжки в основному розповідають про християн по всьому світу, які страждали від переслідувань за віру і померли в ім’я Христа. Також музикант написав багато інших книжок і продовжує залишатися одним з найбільш відомих автором/музикантом/продюсером та активістом на американській християнській сцені.