‘Серце Різдва’ у Львові з гуртом Provider

‘Серце Різдва’ у Львові з гуртом Provider

Не часто в Україні відбуваються акустичні концерти та ще й на християнську тематику.  У Львові 25 грудня  молодий християнський музичий гурт  Provider проводить акустичний різдвяний вечір ‘Серце Різдва’.  Організатори вечора обіцяють справжній настрій Різдва Христового та музичний супровід через відомі різдвяні композиції.  Запрошують усіх – вхід вільний! Про деталі концерту можна дізнатися на сторінці Provider  Вконтакте.

 Подію такого формату гурт Provider організовує вперше і у цьому їх підтримає новостворена львівська організація  “Ми+”.  Як і більшість заходів гурту, цей вечір є благодійним, хоча для деяких це часто звучить синонімом слова  “неякісний”.  Але треба сказати, що з Божою допомогою гурт доклав чимало зусиль, щоб організувати все на найвищому рівні із якісними інструментами. Втім, прийдіть та оцініть самі. 

Довідка

Гурт Provider – музична християнська група, створена 2010 року у Львові. Колектив, що складається з 6 молодих хлопців має вже багато шанувальників у Львові і не тільки. Детальнішу інформацію про них можна дізнатись у соціальних мережах Фейсбуку та Вконтакте.

музичний гурт Provider

музичний гурт Provider

 Плануємо мати на нашому сайті міні-звіт про те, як пройшов цей вечір і можливо інтерв’ю із самим гуртом Provider.