Конференция Passion 2012. Атланта, США, 2-5 января 2012

Конференція Passion 2012 пройде в Атланаті 2-5 січня 2012

Ураа!! Дякуюємо Богові, що і в цьому році у мене та моєї дружини буде нагода відвідати конференцію Passion 2012. Цього року вона знову буде відбуватися в Атланті (штат Джорджія, США) і збере, цього разу найбільшу кількість учасників за всі роки існування. Організатори очікують біля 35,000 студентів (та лідерів студентських служінь з США та всього світу). Як і завжди на конференції очікується виступи таких відомих облич в сучасній християнській музиці, як Кріс Томлін (Chris Tomlin) Matt Redman, David Crowder Band, Hillsong United, Christy Nockels, Charlie Hall та Lecrae.

Також на конференції будуть такі відомі спікери та проповідники, як John Piper, Louie Giglio, Francis Chan, Beth Moore та інші. Повний список спікерів та виконавців можна побачити тут.

Ми, як представники ChristianMusic.ua, та журналісти-волонтери (якщо нас так можна назвати:-) будемо дописувати замітки про кожен день конференції на цей сайт. Та вести прямий репортаж про конференцію в твітері CM_UA

А ось і одне з ВІДЕО про конференцію під назвою “I am escited to be at the DOME because…”. Майже всі відомі обличчя сучасного прославлення будуть ТАМ. Не пропустіть (принаймні репортажі про це на ChristianMusic.ua:-)