Passion 2012, evening session

Passion 2012 зібрав біля 45,000 студентів та волонтерів

Як і обіцяли робимо короткі репортажі з конференції Passion 2012 в Атланті, США. Сьогодні відбувся перший повний день конференції. Цього року конференція зібрала надзвичайну кількість студентів та лідерів студентських служінь. Біля 42,000 чоловік, в буквальному розумінні цього слова, заповнили (як вода заповнює посудину) чашу спортивного палацу Georgia Dome біля 19:00, 2 січня.

Початок був трохи незвичним. Перед самим прославленням і поклонінням та вступним відео (з чого, як правило починаються конференції Passion) біля 20 хв., на екрані просто з’являлися різні уривки з Біблії і спеціальні люди зі сцени просто читали Слово Боже. Потім почалося прославлення і, як завжди, Кріс Томлін (Chris Tomlin), Крісті Ноклз (Сhristy Nockles) та Крістіан Стенфіл (Kristian Stenfill) буквально “підірвали” аудиторію в співі та поклонінні Богові.

Цього року на конференції також буде записано новий альбом поклоніння Passion. Назва поки що невідома, але саме на ньому можна буде почути, як звучать в живу біля 45,000 голосів (враховуючи більше 2,000 волонтерів) молодих християн зі всього світу зібраних під одним дахом. Деякі пісні можна було вгадати вже прямо на місці, мають потенціал стати новими улюбленими гімнами для молодого покоління християн, зокрема “We raise a white flag” та “Always Jesus”. Потім на сцену вийшов Луї Гігліо  (Louie Giglio) – незмінний лідер та засновник руху Passion – який говорив про те, що буде на конференції та важливість того факту, щоб кожен цього вечора зупинився і задумався, що ця конференція може змінити в його житті.

Пізніше ввечорі (біля 23:30) розпочався концерт David Crowder Band (DCB). Цей концерт, та й взагалі перебування цього гурту на конференції цікаві двома фактами: по-перше, DCB випускають свій новий альбом з досить красномовною назвою“Give Us Rest”, а по-друге, це ОСТАННІЙ КОНЦЕРТ, В СВОЇЙ ІСТОРІЇ ЯК ЦІЛЬНИЙ ГУРТ. Так, ви не помилилися… ОСТАННІЙ ЖИВИЙ КОНЦЕРТ DCB!! Після виступу на конференції Passion 2012 гурт Dawid Crowder Band перестає офіційно існувати. Дуже сумно, але це правда. Музиканти поки що детально не ділилися в чому причина такого кроку, дали лише коротке пояснення, що на даному етапі життя вони не бачать далі потреби існувати в такому форматі. Скоріше всього музиканти будуть продовжувати творити кожен окремо і після розпаду гурту. Ось як виглядатиме обкладинка нового альбому:

На конференції також відбувається багато інших цікавих речей, але про все зразу не розповісти. Решту деталей напишу трошки згодом…. слідкуйте за нашими новинами на постами на групі ChristianMusic.ua на Facebook. Вставляю також коротке відео яке зазняв у вівторок зранку, коли прославлення вів Мет Редман (Matt Redman).