Концерт Сергея Бриксы в Киеве

Сергей Брикса - відомий християнський музикант "родом " з 90-х

Як нам стало відомо у квітні-травні 2012 по Україні пройдуть концерти легенди християнської музики на пост радянському просторі – Сергія Брікси! Багатьом, Сергій відомий своєю творчістю ще в 90-ті роки, зокрема такими альбомами, як “Вифлеемская звезда”, “Город Света”, “Я боль твою возьму” та “Когда нибудь”. Красива музика та глибока лірика завжди були візитною карткою музиканта, та чи залишився Брікса таким же наповненим та глибоким через майже 15 останніх років свого життя та творчості в Америці (де співак на сьогоднішній день проживає з сім’єю) – ви можете переконатися особисто відвідавши його концерт.

… чи залишився Брікса таким же наповненим та глибоким через майже 15 останніх років свого життя та творчості в Америці?

Більше того, цього разу Сергій проводить свій черговий концертний тур разом з групою інших цікавих музикантів, яких він називає своїми “друзями”. До друзів входять: ІГОР РУДИЙ (відомий саксофоніст), АРНОЛЬД ЯСС, EMMANUEL HENREID, МИЗАННА, ANA STASIA, ІГОР ТАРАДУДА, СЕРГІЙ РУДНИЦЬКИЙ!

На сьогоднішній день розклад концертів виглядає наступним чином:

Концертный тур “Сергей Брикса & friends” 2012

28 апреля – [Киев] GPC Youth LIVE
29 апреля – [Киев] Церковь “Народ Божий”
1,2 мая – [Макеевка]
3 мая – [Луганск]
4 мая – [Донецк]
5 мая – [Днепропетровск]
6 мая – [Марганец]
7 мая – [Запорожье]
8 мая – [Харьков]
10 мая – [Ильинцы]
15 мая – [Луцк]
16 мая – [Ровно] ДК “Текстильщик”, 19:15, (Гагарина, 6)
17 мая – [Львов] ПК ім. Г.Хоткевича, 19:00 (Кушевича, 1)
18 мая – [Тернополь]
19 мая – [Хуст]
20 мая – [Черновцы]
23 мая – [Хмельницкий]
25 мая – [Кишинев]
26 мая – [Тирасполь]
27 мая – [Одесса]
30 мая – [Смела]

Квитки на такий концерт будуть коштувати від 30 до 60 грн. в залежності від міста проведення. Більше інформації про сам тур в кожному окремо взятому місті можна отримати на сторінці туру в Facebook: https://www.facebook.com/BriksaTOUR

Варто також зазначити, що для проведення такого значного концертного туру (майже марафону) Сергій залучився підтримкою компанії МузБіржа, українського християнського рекордингового лейблу Gloria Records, а також християнського Інтернет порталу InVictory та телеканалу CNL.

А ось так виглядає афіша туру:

Концертный тур Сергея Бриксы по Украине и Молдове 2012

Тож, якщо вам цікаво згадати стару-добру музику Брікси, почути його нові пісні, а також познайомитися з друзями Сергія – приходьте на концерти по Україні! Ми ж зі свого боку, спробуємо відвідати один з цих концертів, і, як завжди надати вам (нашим читачам) максимально цікавих та корисних фактів, про те як вони пройшли та самих музикантів.