Конференция Passion 2012

13 березня 2012 року вийшов у світ новий альбом прославлення Passion, White Flag.  Це вже десятий за рахунком альбом прославлення музикантів Passion. Представляємо вашій увазі огляд цього альбому та наші експертні (чи то суб’єктивні:-) враження про нього.

Як завжди, нова компіляція пісень більшості з найкращих музикантів в жанрі християнської музики прославлення, вийшла цієї весни – 2,5 місяці після того, як відбулася щорічна конференція Passion 2012 в Атланті, США. До альбому увійшли пісні таких відомих виконавців та грутів, як: Сhris Tomlin, David Crowder Band, Matt Redman, Christy Nockels, Krisian Stanfill, Charlie Hall. Не включено в цей альбом лише пісні Hillsong United, які були на конференції, але чомусь, на відміну від інших років, їхні пісні в альбом не увійшли.

ми піднімаємо білий прапор і віддаємо все Тобі” – співає автор пісні “Білий Прапор” Кріс Томлін (Сhris Tomlin)…

Назва альбому – White Flag (Білий прапор) -була взята з назви однойменної пісні, яка була написана спеціально до цієї конференції, оскільки основною темою стала тема людського рабства по всьому світові, та заклик до боротьби з ним для всіх молодих християн. Слова цієї пісні говорять про те, що боротьба з такими складними проблемами людства, як рабство, та панування одних над іншими, є занадто складною, щоб ми з нею самостійно впоралися. Тому, ми “піднімаємо білий прапор і віддаємо все Тобі” – співає автор пісні Кріс Томлін (Сhris Tomlin), закликаючи всіх віддати самі складні проблеми нашого суспільства Богові. В альбомі також багато й інших пісень, які не тільки прославляють Господа Христа, але й закликають кожного християнина до активних дій в нашому суспільстві.

Ось так виглядає повний список пісень та обкладинка альбому:

Обкладинка альбому Passion: White Flag

1. Not Ashamed (Kristian Stanfill)
2. White Flag (Chris Tomlin)
3. Jesus Son Of God (Chris Tomlin and Christy Nockels)
4. How I Love You Jesus (Christy Nockels)
5. All This Glory (David Crowder*Band)
6. Lay Me Down (Chris Tomlin & Matt Redman)
7. You Revive Me (Christy Nockels)
8. One Thing Remains (Kristian Stanfill)
9. Yahweh (Chris Tomlin)
10. Sing Along (Christy Nockels)
11. The Only One (Chris Tomlin)
12. Mystery (Charlie Hall)
13. 10,000 Reasons (Matt Redman)
14. No Turning Back (Chris Tomlin)
15. Let Me Feel You Shine  (David Crowder*Band)*
16. Who You Are (Kristian Stanfill)*
17. Jesus, My All In All*

 * Три останні пісні доступні лише у спец. виданні альбому “Deluxe Bonus”

Альбом залишив досить неоднозначне враження. Я особисто слухаю його вже четвертий тиждень і чесно кажучи поки що, це альбом Passion, який мені НАЙМЕНШЕ СПОДОБАВСЯ зі всіх, які вийшли за останні 5-6 років. Чому, однозначно сказати важко, але частково можливо по тій причині, що в цьому альбомі досить багато швидких (“заводних”) пісень і часом динаміка та мелодика нагадує Hillsong United (я хоч і поважаю творчість цього колективу, але ніколи не був їх заядлим фаном). Так швидкими та дуже “моторними” вийшли такі пісні, як: Not Ashamed, Lay Me Down, Sing Along та частково The Only One. Як правило в альбомах Passion швидких пісень не так багато.

Чесно кажучи це альбом Passion, який НАЙМЕНШЕ СПОДОБАВСЯ зі всіх, які вийшли за останні 5-6 років. 

Можливо загальне враження від альбому і суб’єктивне, і хтось його не розділить, але цей альбом досить відрізняється навіть від останнього альбому 2011 року Here For You про який ми вже писали раніше.

В той же час, є в альбомі і повільні пісні, і майбутні гімни, які, я впевнений будуть співатися в багатьох церквах по всьому світові, ще багато років. Такими, наприклад, вийшли пісні “How I Love You” Крісті Ноклз, “One Thing Remains” Крістіана Стенфіла та “Yahweh” Кріса Томліна. Ну і особливе місце в альбомі звичайно займає одна з останніх пісень David Crowder Band* (записана перед завершенням групою своєї кар’єри) – “All This Glory”, яка прозвучала, на мою думку, як останній акорд, останній крик душі Девіда Краудера, як автора і музиканта для якого ця конференція Passion була останньою в ролі лідера однойменного гурту. Хто любить творчість цього музиканта та David Crowder Band* обовязково знайдіть та послухайте цю пісню.

Також цікавими в альбомі є пісня Чарлі Хола “Mystery” (про силу воскресіння) та “10,000 Reasons” Мета Редмана з його останнього однойменного альбому, про який ми теж писали минулого року.

Можна ще багато писати про цей альбом, але, як то кажуть, краще один раз почути, ніж сто разів розповісти. Тому рекомендую вам ознайомитися з піснями на сторінці альбому в iTunes ось тут:  http://itunes.apple.com/us/album/white-flag/id504140640 Якщо у вас не встановлено на комп’ютері iTunes, можете прослухати зовсім короткі семпли пісень на сайті магазину Amazon: http://www.amazon.com/Passion-White-Flag/dp/B007AYKX88

Якщо захочете придбати, альбом коштує на iTunes – $9,99, та на Amazon.com – $7,99. Нажаль, якщо заходити на ці сайти з української IP адреси, придбати їх не можливо:-( Тому, прихильникам творчості Passion доведеться шукати інші “альтернативні” способи завантажування собі цієї музики. Нажаль, поки що в Україні та Росії не має легальних шляхів купівлі християнської музики.

Надіюсь, що в майбутньому це зміниться… Пишіть в коментарях, що ви думаєте про цей огляд та про альбом в цілому (якщо мали нагоду послухати його).

Спеціально для СhristianMusic.ua, DIVER