христианская группа Shane&Shane

Чи чули ви про американську християнську групу Shane&Shane (Шейн енд Шейн)? Якщо коротко охарактеризувати їх творчість  - це глибоко та зріло, професійно та стильно, різноманітно, цікаво, та легко для сприйняття.

В цій статті, я б хотіла коротко написати про їх новий альбом (записаний у 2011 році) “The One You Need” (” Той, Хто тобі потрібен”), але перед тим також коротко про саму групу…

Назва групи походить від імен учасників: Шейн Барнард та Шейн Еверет. Вони друзі ще з університетських років вже понад тринадцять років. На даний момент живуть у Техасі, США і служать там в одній із помісних церков, а саме, ведуть прославлення та викладають у школі для лідерів. Активно приймають участь у різноманітних християнських подіях та концертах. Вони володарі трьох нагород Dove Awards, та продали вже понад 500,000 власних дисків.

Характеризуючи стиль, в якому співає група, можна сказати, що це і джаз, і поп-рок, і фольк, вдало поєднані у сучасній музиці прославлення. Надзвичайно гармонійно та красиво звучать два чоловічі вокали, що не є типовим для сучасної музики прославлення, особливо американської та британської, де чоловічий голос зазвичай поєднується із жіночим.

альбом группы Shane&Shane The One You Need
Обкладинка альбому “The One You Need”, 2011 рік

Альбом “The One You Need”/ “Той, Хто тобі потрібен” складається із 12 пісень. Ось так виглядає повний список пісень та обкладинка альбому:

1. Liberty

2. Your love

3. Without You

4. Future version

5. Because He’s God

6. The One you need

7. Miracle

8. Victory

9. Running to You

10. Grace is sufficient

11. Lift up the light

12. Praise Him

А тепер коротко про основні аспекти альбому:

Глибоко та зріло: глибокі тексти пісень, основані на Писанні, які змушують задумуватися, згадувати та проголошувати істини, які прославляють Бога.

Професійно та стильно: все зроблено досконало з музичної точки зору, можна навіть сказати, що звучить “смачно”! Це стосується самих мелодій пісень, гармонічних рішень та акуратного аранжування. Альбом можна слухати багато разів поспіль, не втомлюючись від одноманітності та наївної простоти.

Різноманітно: як було вже згадано, група працює у різних музичних стилях (джаз, попрок, фольк, воршип). Причому, вдало поєднує їх навіть в рамках однієї композиції (таким прикладом є пісня Future Version/ Майбутня версія).

Легко для сприйняття: адже, в даному альбомі є пісні, адресовані безпосередньо Богу (пісні прославлення: “Liberty”,  ”Your Love”, “Without You”, “Miracle”, “Victory”, “Running to You”, “Lift up the Light”). А також є пісні для збудування церкви, заохочення прославляти Його разом (“Praise Him”), пісні-діалоги людини з Богом на теми питань, які часто виникають у християн (“Future Version”, “Because He’s God”, “Grace Is Sufficient”), та пісня адресована донці, як молитва батька про те, щоб одного дня вона зустріла свого справжнього Героя – Христа (“The One You Need”).

Тож, будемо очікувати з нетерпінням нових пісень від Shane&Shane – “двох голосів з однією ціллю” – прославити Господа…

Буду старатися і надалі писати для вас про новинки сучасної християнської музики. Слідкуйте за новими публікаціями на нашому сайті, а також приєднуйтесь до нашої офіційної сторінки на Facebook.

Спеціально для СhristianMusic.uaНотка