Твила Перис, гимны, прославление, автор песен, композитор

Саме так називають Твілу Періс (Twila Paris) сучасники за її вагомий внесок до християнської музики. Надзвичайно талановита вокалістка, піаністка та композитор, Твіла стала справжньою легендою нашого часу.

Видання 5 книг,

запис 22 альбомів та їх продаж тиражем понад 1.3 млн.,

33 сингли №1 на Christian Radio,

кількаразова перемога у номінації “Краща солістка року” від Gospel Music Association (“GMA”),

завоювання багатьох нагород “Dove Awards”

ось неповний перелік досягнень Твіли Періс… 

Народилась і виховувалась у християнській родині. Її прабабуся і прадідусь були подорожуючими проповідниками в Арканзасі та Оклахомі (США), проводили богослужіння під відкритим небом, утворюючи нові церкви. Бабуся Твіли писала пісні, які видавались і поширювались з метою виконання на євангелізаціях. Дядько та батьки організували і керували протягом багатьох років місією “Youth with a mission” (або “YWAM ”). Посвята і віддане служіння Богові стали гарним прикладом для наслідування з раннього дитинства.

У 6 років Твіла почала брати уроки фортепіано, розвиваючи свої музичні здібності. Коли дівчинці було лише 12, її тато, музикант і автор багатьох християнських пісень, попросив Твілу написати першу пісню. Вона з радістю погодилась. За словами Твіли, “музика була ідеальним засобом для вираження її почуттів до Бога”. Згодом Твіла Періс почала допомагати батькам звершувати служіння у місії. “Я зрозуміла, як багато пустоти і самовдоволення було у мені” сказала вона в одній із статтей у Wall Street Journal. “Я відчувала, ніби Бог звершував серйозну операцію на серце. Я усвідомила, що написання християнських пісень є моїм головним служінням”. І справді пісня стала покликанням усього її життя, вираженням хвали та прославлення за спасіння, дароване їй через воскресіння Ісуса Христа.

Підкреслюючи посвяту всього свого життя Господу, а також служінню допомоги християнам в їх зростанні розуміння поклоніння, Твіла у співавторстві із теологом Робертом Уеббером (Robert E. Webber) написала і видала книгу про поклоніння “In this Sanctuary” (“В цій святині”).
Згодом в одному з інтерв’ю Твіла Періс сказала: “Як і кожен віруючий, я повинна любити Бога понад усе і жити слухняним життям, яке догоджує і приносить Йому славу. Саме на цьому засновується все моє служіння. Я вірю в те, що покликана утверджувати значення поклоніння як через написання пісень, так і через саме поклоніння, нести надію і підбадьорення втомленим і знеможеним, закликати народ Божий до ще більшої посвяти Господу і один одному як Тіло Христове, із бажанням прагнути служити і виявляти Божу любов, вірність і здібність як найбільш слабка і немічна Його посудина. Я молюсь про те, щоб люди, які слухають мою музику, переживали реальність і радість спілкування з Ісусом Христом, і щоб вони завжди слухали тільки Його голос, але не мій”. 

 

Спеціально для ChristianMusic.ua - Таня Фальчук