Matt Redman, Мет Редман wins 2 Grammy awards

Matt Redman та його дві нагороди Grammy за альбом "10000 Reasons"

Британський лідер поклоніння Мет Редман (Matt Redman) отримав зразу дві нагороди на церемонії вручення Grammy Awards в Лос-Анжелесі, США, що відбулася 10 лютого, 2013.  Співак та автор пісень переміг у номінації Краща Пісня в сучасній християнській музиці (Best Contemporary Christian Music Song) за свою пісню “‘10,000 Reasons (Bless The Lord)‘ з однойменного альбому, а також у номінації Кращий Концерт в жанрі госпел та християнської музиці.

Коментуючи цю подію в своєму Twitter після особистого відвідування 55-ї церемонії нагородження Grammy Awards Мет написав: “Ми писали цю пісню для Слави Божої, і тому сьогодні вся слава за це належить Йому також!”. Редман написав цю пісню спільно з автором пісень Йоною Миріним (Jonas Myrin).

10,000 Reasons (10,000 Причин), про який ми писали на Christian Music.ua раніше, це вже восьмий повноційний студійний альбом Мета, який він випустив в Липні 2011 року. Альбом був записаний наживо під час конференції поклоніння в Атланті, США і містить в собі 11 повністю нових пісень.

Добрий друг Мета та коллега по написанню пісень поклоніння Кріс Томлін (Chris Tomlin) написав в своєму Твіттері: “відчуваю величезну радість від того, що Мет та Йона виграли Grammy. Так!”. Також поздоровив співака Мартін Сміт – соліст та лідер  колишнього гурту “Delirious”.

Іншими переможцями в жанрі християнської музики цього року стали Mary Mary з піснею “Go Get It” (в номінації “Найкраща госпел пісня”), та Lecrae з альбомом “Gravity” (в номінації “Найкращий госпел альбом”), та TobyMac з альбомом “Eye On It” (в номінації “Найкращий альбом сучасної християнської музики”).