Группа PROVIDER

Свіжі новини від львівського гурту «PROVIDER», про який ми вже писали раніше на ChristianMusic.ua.

Протягом 2011 року команда записала декілька власних пісень та провела у Львові успішний різдвяний концерт «Серце Різдва» в міському палаці ім. Г. Хоткевича. Мета музичної творчості гурту – «забезпечувати» свою аудиторію потрібним, своєчасним посланням та небесною енергетикою для змін у всіх відношеннях на краще!

На даний момент гурт працює над своїм першим альбомом «Повернення до Життя», який світ побачить у травні 2013 року. Також музичний гурт готує авторський концерт «BACK TO LIFE» (презентація альбому), ціль якого – нагадати, що життя – це боротьба. Боротьба у першу чергу, із самим собою, де так часто на «бранному полі» гинуть наші мрії, минулі досягнення та взаємна любов…

На даний момент гурт працює над своїм першим альбомом «Повернення до Життя», який світ побачить у травні 2013 року.

Зокрема зараз, PROVIDER зараз самостійно готує свій перший авторський концерт BACK TO LIFE (передпрезентація альбому), що відбудеться 25 квітня у Львові, у міському палаці ім. Г.Хоткевича о 19:00. Ціль концерту – воскресити мрії, зцілити розбиті серця, відновити зруйноване, і надихнути знову і знову “обирати не існувати, а жити”(уривок з авторської пісні). Для купівлі квитків, звертайтеся за телефоном:  097 662 8208 та 093 148 3620.

Христианская группа PROVIDER

Концерт розрахований на широку аудиторію (як християн так і людей які просто цікавляться якісною музикою та шукають істину в своєму житті), тому можете сміло запрошувати на нього своїх друзів та знайомих.

PROVIDER (в перекладі з англ. «постачальник») – музичний гурт, який розпочав свою діяльність відносно недавно, а саме наприкінці 2010 року у Львові. Напрямок авторських пісень групи – pop-rock. Склад гурту: Грифель Андрій (вокал, акуст.гітара, лідер групи, автор пісень).  Андрушків Богдан (піаніст, автор пісень, вокал). Шумов Костянтин (бас гітара) Гусар Роман (електрогітара). Степанченко Станіслав (барабани).

«PROVIDER» – більше ніж просто музика!