Концерт Джереми Кемпа в Киеве

Відомий християнський музикант з США Джеремі Кемп (Jeremy Camp) вперше дасть два концерти в столиці України – Києві. Концерти відбудуться в суботу 22 червня в будинку культури Київського Політехнічного університету о 14:00 та 18:00.

Крім цього 20 червня о 17:00 в Конференц-залі готелю “Експрес” відбудеться прес конференція з Джеремі та його командою. Організатором концертів виступає київська “Церква Голгофи”.

Джеремі Кемп є одним лідерів сучасної християнської музики і випустив багато пісень та альбомів, які надзвичайно популярні по всьому світу. Він народився та виріс в США, штат Індіана, його батько був пастором. Самі він навчив Джеремі грати на гітарі, як повідомляється на сайті присвяченому проведенню концертів в Києві.

На сьогоднішній день Кемп випустив 7 альбомів. За свою багаторічну зіркову кар’єру та співпрацю з рекординговою компанією BEC Recordings він отримав багато нагород. Його альбоми продалися загальним накладом більше 3,5 мільйонів копій. Чотири студійні альбоми стали “золотими”, а альбом “Speaking Louder Than Before” був номінований на нагороду Grammy. Крім цього Кемп був тричі номінованим на American Music Awards та отримав п’ять престижних музичних нагород Dove Awards, включаючи двічі перемогу в номінації «Виконавець року».

До того, как стать профессиональным музыкантом, Джереми работал на заводе, а затем занимался фермерством. Еще до выхода своего дебютного альбома Джереми Кэмп был официально приглашен на фестиваль Con Dios, где выступил вместе с такими коллективами: Pillar, Mercy Me, TobyMac, Out of Eden, Audio Аdrenaline. Джереми стал популярен раньше, чем его песни появились в магазинах или на радио.

Сейчас он продолжает записывать альбомы, проводит концерты, вечера поклонения. Все творчество Джереми Кэмпа направлена ​​на то, чтобы люди больше и глубже познавали Иисуса Христа.

За матеріалами: Invictory.org