Мет редман

 Вихід нового альбому  Мета Редмана “Your Grace Finds Me”  офіційно заплановано на 24 вересня 2013 року. Але згідно інформаціі з особистого сайту Мета цей альбом вже  зараз можливо попередньо замовити  на iTunes. Гімни боротьби та благословінь, широкий та чудовий спектр Божої благодаті, та головне – вони сповнені життя та імені Ісуса.

“Усвідомлюємо ми чи ні, правда полягає у тому, що ми ніколи  жодного дня не прожили без благодаті  Божої,  яка  керує  нашим життям”.

Мэт Редман ( Matt Redman, р.1974) — британський Християнський виконавець та  автор пісень, у минулому – один з головних  лідерів прославления в організаціі «Soul Survivor».  Мет також працює з Newfrontiers, Конференцією Passion та є виконавцем Survivor Records (Six Steps Records в США). Він також є  участником Compassionart — благодійної организаціі започаткованої Мартіном Смітом (група Delirious?).

У жовтні заплановано великий тур Європою - Vsetin (Чехія), Ruzomberok (Словакія), Zagreb (Хорватія), Budapest (Угорщина), Cologne (Німеччина), Paris (Франція), Heilbronn (Німеччина), Amsterdam (Нідерланди). Тож ще є можливість встигнути забронювати квитки.