Перший повний сольний альбом Мартіна Сміта “God’s Great Dance Floor, Step 01″  вийшов 23 квітня цього року, набрав 5 зірок рейтингу та миттєво зайняв  першу позицію на iTunes® Christian & Gospel. Це збірка особистих пісень відродження від колишнього фронтмєну групи Delirious?, співзасновника та головного автора пісень.

Перший радіо-сингл  альбому “Back To The Start ”  задає тон  усьому запису. Він є нагадуванням, що Божа благодать є для усіх. Багато пісень було написано разом з молодими лідерами прославлення та музикантами початківцями з його церкви St. Peter’s – a Holy Trinity BromptonGod’s Great Dance Floor, Step 01  є радісною працею любові для цього  загартованого лідера прославлення.

На додаток до радіо та відео синглу, альбом представляє сучасний рок гімн “Fire Never Sleeps”, що відкриває  альбом Jesus Culture With Martin Smith: Live From New York та Audio Adrenaline’s Kings & Queens.

“Мартін Сміт завжди мав еклектичний смак в музиці, і це видно в його альбомі.  Але музика завжди веде нас ближче до Ісуса…”

 ”Виконання та оркестровка продовжують показувати відмінність звучання минулої групи Сміта, але любов до Бога та глибока потреба в Ньому є цілковитими. Це весело, щиро та свіжо…  чудово мати нові пісні від найбільш обдарованого лідера прославлення цього сторіччя ” - Foursquare Leader

“Мартін Сміт завжди мав еклектичний смак в музиці, і це видно в його альбомі.  Але музика завжди веде нас ближче до Ісуса… незаперечно залишено багатий ліричний зміст,  яким він був відомий… весело, енергійно та нагадує нам,  як багато радості в присутності Бога” –  AllAboutWorship.com

52 псалом та майже близька до фатального кіньця автокатастрофа надихнули  на балладу “Catch Every Teardrop”  - вирішальний  випадок, що призвів до утворення Delirious? у 1997 році.Мартін також написав 4 пісні з Крісом Томліном (Chris Tomlin), включно “Waiting Here For You”  з її посланням про крихкість  нашого людства , та як очікування ,  можливо, є найбільш важким діянням прославлення.Коли Мартін та його група Delirious? з’явилися у США у 1997, вже вплинувши на покоління британської молоді з пристрасним закликом до відродження, більшість погодилася, що сучасний рух прославлення офіційно розпочався. Надія цього руху та музика , що вийшла з нього - I Could Sing of Your Love Forever,” “Deeper,” “Did You Feel The Mountains Tremble?,” “Shout To The North” та серія інших сучасних стандартів прославлення  - безповоротно змінили християнську музику в США та цілому світі.

Задовго до прощального концерту у 2009 році, сертифікований  RIAA  як “Золотий” та номінований GRAMMY гурт Delirious?  став сам собі  пророцтвом. Як їхня пісня History Maker” з King of Fools 1998 року, гурт сам став “творцем історії”.Схвильований можливістю грати лідуючу роль у неспинному поклику до прославлення, Мартін є пристрасним прикладом для молодих лідерів прославлення сучасності.

У жовтні  2013 має вийти Step 02, тож приєднуйтесь до бурхливого та радісного “GOD’S GREAT DANCE FLOOR”…