Sara Groves

Sara Groves (Сара Гровс) відома американська співачка, гітарист, музичний та кіно-продюсер святкує творчий ювілей.  Вже 15 років вона ділиться серцем та душею через свою музику. Новий альбом “The Collection” відзначає  її кар’єру, увібравши найкращі та найбільш яскраві твори з  10 студійних альбомів а також кілька нових пісень.

“Шукайте те, що надихає, що є цільним, благородним, найкращим, що гідне похвали” - наголосила Сара у своєму інтерв’ю  сайту cristianpost.com, присвяченому релізу останього альбому. ” І хоча цей альбом не дуже відрізняється від інших ” найкращих” збірок, але ми особисто, з любовью відбирали пісні та додали 4 нові. Було важко писати пісні для ювілейного альбому. Я вирішила переосмислити ці 15 років. Ми прожили їх в дорозі,  покладаючись на доброту незнайомців – і я відчувала, що це може бути додатковою темою. “Blessed Be the Tie” – одна з небагатьох гімнів про християнську спільноту,  що є гарним доповненням до нашої подорожі з іншими артистами та людьми, що будуть її чути. “Strangely Ready” – роздуми та бачення майбутнього – я не знаю куди  йду, але відчуваю дивну готовність до усього, що Бог приготував нам. “Lay it Down” нагадує –  подолання перепон є спільним  для всіх, тому не треба намагатися боротися наодинці.”

 17 вересня альбом надійшов у продаж до магазинів США та став доступним на iTunes.

Сара Гровс народилася 1972 року у штаті  Нью-Джерсі, США. У 1994 закінчила “Evangel University”  у Спрінгфілді та працювала викладачем історіі у середній школі до 1998 року. Перші пісні Сара писала ще у віці 4 років.  Та лише коли її чоловік заохотив Сару закінчити спеціальні курси “написання пісень” , вона розпочала відноситися до творчості більш серйозно. Тож початком музичної  кар’єри можна вважати 1998 рік, і саме цього року вийшов її перший альбом “Past the Wishing”. Потім з’явилися ще 9 чудових альбомів:

  • 1999 Conversations
  • 2002 All Right Here Heatseekers
  • 2004 The Other Side of Something
  • 2005 Station Wagon: Songs for Parents
  • 2005 Add to the Beauty
  • 2007 Tell Me What You Know
  • 2008 O Holy Night
  • 2009 Fireflies and Songs
  • 2011 Invisible Empires
Сара була тричі  номінована  на Dove Awards ( музична нагорода Gospel Music Association, США). У 2005 її було визнано найкращою у номінаціі  “Християнський музичний артист  2005 року”, а її альбом  “Add to the Beauty” – найкращим альбомом 2005 року за версією  ”CCM Magazine”.

Sara Groves