Steven Curtis Capman

Сучасний християнський  артист Стівен Кертіс ЧепменSteven Curtis Chapman) оголосив про випуск свого нового альбому The Glorious Unfolding”  на  1 жовтня 2013 року.

Це буде його перший повністю оригінальний альбом  за 7 років. Стівен запланував великий тур по 35 містах на підтримку альбому разом з лідером прославлення Лаурою Сторі (Laura Story) та співаком і композитором Джейсоном Греєм ( Jason Gray).

“The Glorious Unfolding”  сконцентровано на правді, що Бог працює розповідаючи історію через чудові та незвичайні так само як  болісні та важкі розділи нашого життя” – говориться у прес релізі альбому.

Подорожуючи цією історією я  певен більше ніж ніколи, що Бог знає плани , які Він створив для нас, і що Він закінчить те, що розпочав. Бог розповідаю чудову, благословенну, епічну історію. Та ми маємо визначити – чи довіримося ми Йому в цьому, чи ні “, – сказав Чепмен у релізі. “Я дуже схвильований тим фактом, що Лаура та Джейсон зробили мені честь та  приєдналися до подорожі,” – продовжує Стівен. ” Я не можу дочекатися  виконання цих пісень у живому концерті. І ми вже молимося, щоб Бог наповнив силою кожний виступ. Я сподіваюся , що усі наші друзі зможуть  відвідати концерти та відчути це особисто.

Перед випуском “The Gloriouse Unfolding”,  у співробітництві з Cracker Barrel Чепмен створив  альбом у стилі  Bluegrass/Folk та назвав його “Deep Roots.  Незвичним було те, що цей диск можна купити лише у  магазинах Cracker Barrel Old Country  і ні де інде  окрім Amazon and iTunes. Альбом вийшов  11 березня 2013 року. Стівен Чепмен вирішив зробити цей запис сімейним  і запросив для участі свого батька – Херпа Чепмена, брата  Херпа Молодшого (Herb Jr. Chapman), сина Калеба та його дружину Джиліан (Jillian Edwards Chapman).

“Я пройшов через багато  випробувань за останні 25 років, та особливо кілька нещодавних подій – пережив глибоке горе через катастрофу, в якій загинула моя молодша донька – це зробило ті пісні більш важливими для мене” – сказас Кертіс у інтервью Billboard. ” Моя мрія втілилася у жіття – я зміг залучити мого батька та брата співати разом зі мною, моїм сином та його дружиною, та навіть моїм названим “великим братом” - Ricky Skaggs.

 

Стівен народився 21 листопада 1962 року  в місті  Падука, Кентуккі, США. Розпочав кар’єру у кінці 80-их рр.  та  випустив більше 20 альбомов. За версією Dove його визнано найкращим християнським виконавцем 2009 р. 47 його пісень були першими хітами у чартах християнських радіостанцій, 57  нагород Dove та 5 Grammys, 2 платинових та 8 золотих альбомів. Загалом з 1987 року Стівен Кертіс Чепмен зробив 18 проектів.

Кілька його дітей були усиновлені. У 2003 році Стівен започаткував неприбуткову організацію Show Hope, що кожен рік допомагає мільйонам  сиріт по всьому світі у більш ніж 50 націях.