NUTEKI

Нещодавнє служіння молодіжної церкви ” Город Свєта”  у м.Київ було ознаменоване приїздом популярного гурту NUTEKI. Після прославлення та поклоніння усі нетерпляче чекали на музикантів.  Але дорога є дорога – погана погода та проблеми з  машиною – хлопці затримувалися.  Після концертів у Харкові та Донецьку вони повільно, але впевнено наближалися до Києва.

Під час служіння молодь церкви змогла почути свідоцтво соліста групи Михайла Нокарашвілі, подивитися кліпи та навіть послухати кавер-версію NUTEKI. Через деякий час пастор подзвонив  Михайлу, і всі мали змогу почути його голос – це підбадьорило зал: гурт був недалеко. Тож, не зважаючи на те, що затримка концерту була майже 2 години, ніхто не пішов, і зустріч відбулася. Під час служіння Михайло розповів багато нового та цікавого про гурт, а також виконав акустичну версію нових пісень.

На цей час гурт NUTEKI є одним з популярних християнських музичних колективів не тільки на теренах України та Росії, але й усього минулого СНД. Своїми відкритими серцями та жагою бути зразком для молодого покоління,  показувати праведний шлях разом з Господом,  NUTEKI беззаперечно  підкорюють своїх слухачів.

«Ми вважаємо, що виступи мають бути  такими, щоб у запису їх можна було дивитися без звуку»

В листопаді 2007 року Михайло Нокарашвілі та Кирило Матюшенко, після закінчення музичної школи в Білорусії створили гурт NUTEKI, у складі якого записують свій перший дебютний альбом. Талановитими та неординарними хлопцями зацікавилися лідери білоруського шоу-бізнесу. Композиції  NUTEKI  знаходяться в ротації головних  радіостанцій країни, команда виступає на одній сцені з зірками білоруської естради. Грандіозний успіх та популярність відкривають перед музикантами двері для нових проектів. Михайло та Кирило приймают рішення про переїзд до Москви. Але інші  участники гурту, не приймають цю ідею та залишаються в Білорусії.

У Москві Михайло та Кирило набирають новий склад.  Першим приходить клавішник – Сергій Шубін. Через деякий час участники знайомляться з барабанщиком Андрієм Івановим, який на той момент закінчив музичний коледж у  Москві. Потім до гурту приєднується гітарист Олександр Герасімов, якому на той момент було усього 16 років. Влітку 2008  NUTEKI їдуть з кількома музичними колективами у спільний тур «Лето в разгаре света» по 47 містам Росії, де знайомляться з майбутнім басистом – Дмитром Безбородим.

Візитівкою гурту є яскраве та ефектне шоу. Як говорять NUTEKI, «Ми вважаємо, що виступи мають бути  такими, щоб у запису їх можна було дивитися без звуку».

Склад гурту:

Нокарашвілі Михайло (лідуючий вокал)

Матюшенко Кирило (вокал, програмування)

Наумов Олександр (гітара)

Безбородий Дмитро (бас-гітара)

Шубін Сергій (клавіши, fx)

Іванов Андрій (ударні)

Факти про NUTEKI:

Переможці фестивалю «Призван Быть Первым» м. Москва.

Учасники туру «Лето в разгаре света» (2008г.) по 47 містам Россії, організованого молодіжною організацією «Моё поколение» та продюсерським центром ПБП-Медіа.
У травні 2008 гуртом був записан сингл під назвою «Стекло Души», який за кілька місяців разійшовся тиражом 2000 пр.
Гурт активно виступає у клубах Москви та Мінську.
У січні 2009 відбулися зйомки кліпу на пісню «Стекло Души», який одразу став культовим для фанатів в Інтернеті.
В березні-квітні 2009 року проходить перший сольний тур гурту, який отримав таку саму назву «First Recitle tour» по містам Росії та  Білорусі: Орел, Саратов, Самара, Челябинськ, Нижній Тагіл, Омськ, Абакан, Красноярськ, Білгород, Смоленськ, Брест, Мінськ.
У травні 2009р. виходить DVD, у який увішли 3 кліпи на такі  улюблені хіти як «Она», «Ты+я», «Не такой».
З лютого 2010 року гурт підписав контракт з продюсерським центром NOX Music та продюсером Іосифом Пригожиним.

11 жовтня у рамках молодіжної конференції «Территория Перемен» гурт дасть концерт у Дніпропетровську. Вхід  на конференцію та на концерт вільний.

На данний час гурт NUTEKI вже досяг певних успіхів у вітчизняному шоу-бізнесі, але їх ціль – стати культовою командою.