P.O.D. - сучасний склад

17 жовтня ввечері відомі ню-металісти P.O.D. відіграють довгоочікуваний концерт у Києві. Білети на спільний концерт з  Drowning Pool — вже на Open.ua. Фан-зона: 350 грн.

P.O.D.  очікували в Україні більше 10 років. Їх восьмий альбом «Murdered Love» вийшов минулого року та став для гурту поверненням до коріння.

На цьому ж  концерті  Drowning Pool запропонують найкращі твори з своїх п’яти студійників, у тому числі сінгли «In Memory Of…» та «Saturday Night» з платівки «Resilience», що вийшла  в квітні 2013. Організатори події  привозили до столиці Everlast та Tricky. Вони запевнюють, що цей концерт P.O.D. у Києві обов’язково відбудеться.

Перші літери слів у повній назві гурту сформували відомий P.O.D.Payable on Death.  Гурт з’явився у 1992 у місті Сан Дієго, Каліфорнія, США.  На сьогодні це 4 хлопці – вокал Sonny Sandoval, ударні Wuv Bernardo, гітара Marcos Curiel, та бас –  Traa Daniels. Вони випустили 6 студійних альбомів, 2 незалежні та продали більше 10 мільонів дисків у всьому світі. Гурт P.O.D. отримав 3 номінації у  Grammy Award, створив різноманітні саундтреки до кінофільмів та багато подорожує з гастролями. Третій студійний альбом “ The Fundamental Elements of Southtown” приніс довгоочікуваний успіх – його було сертифіковано ПЛАТИНОВИМ за версією RIAA у 2000. Наступний студійний альбом” Satellite” разом з піснями “Alive” та  ”Youth of the Nation” майже досяг рівня платинового.

Гурт P.O.D. отримав 3 номінації у  Grammy Award, створив різноманітні саундтреки до кінофільмів та багато подорожує з гастролями. 

Drowning Pool розпочав свою творчість  у 2001 році і випустив перший альбом “Bodies” . На даний час гурт складається з  C.J. Pierce – гітара\вокал, Stevie Benton – бас\вокал, Mike Luce – ударні\вокал та  Jasen Moreno- вокал.

10 років пізніше випустивши 4 альбоми – гурт надає фанам нову підставу  вірити. “Feel Like I Do” – перша пісня з їх однойменного четвертого студійного альбому Eleven Seven Music, 2010, стала найбільшим радіо хітом до цього часу. Вона зайняла  №. 2 на Active Rock Radio, та залишалася в першій п’ятірці протягом 12-ти тижнів. Гурт Drowning Pool також, виступав на концерті з презентації  реформи “Lane Evans Mental Health Care”  на той час сенатору Бараку Обамі на  Capitol Hill, виступав перед американськими військовими у різних куточках світу та є партнером організацій на кшталт The Wounded Warrior Project та the G.I. Film Festival.

гурт Drowing Pool