Ось і настав той день, якого я так довго чекав…  Майже 13 років… І дочекався. P.O.D. приїхали з концертом до Києва!Одного разу вони вже “приїздили”, але стались якісь проблеми із менеджментом і концерт відмінили. Сказати що концерт був просто надзвичайний, то нічого не сказати. Кажучи відверто, з усіх команд, що виступали того вечора, а їх було три, я прийшов лише заради P.O.D.

Закінчився виступ Drowning Pool і після нього почалась підготовка сцени та апарату наших хедлайнерів. Змінили все: барабани, комбарі, навіть шнури. І ось через майже годину заграла музика, що є офіційним треком кінокомпанії 20 Century Fox...

 

І ось, на сцені з’являються наші героі. Цього разу, на жаль, в тур не зміг поїхати штатний барабанщик гурту Вув, так як його дружина була вагітна і повинна була от от народити, але на якості це ніяк не відобразилось. Почалось! Boom…. Here comes the boom….  Ми всі так чекали почути всі ці хіти у виконанні наших улюбленців, самих P.O.D…  І ось чей час настав. Під сценою юрба молоді та людей +\- 30, і останніх певно більше. Слем, мош, висока температура, Сонні поливає молодь під сценою водою з пляшки, гаряче! Декілька разів він вилазить в юрбу та співає просто стоячи на руках у людей, усім так хочеться доторкнутись до нього, відчути, що він справжній, що це не сон…. Заспівати разом із ним в мікрофон “I, I feel so alive….”

Я був на безлічі концертів, але відверто кажучи я ніколи ще не відчував зі сцени стільки любові та піклування. Це було просто надзвичайно! Панк рок, ска, ню-метал, хіп-хоп, реггі…  Такий мікс музичних стилів було чути того вечора зі сцени клубу Бінго. Це було зворушливо, це було незабутньо. Протягом всього цього часу, ще з 2001, протягом багатьох років P.O.D. були поруч, їхня музика надихала, а головне Бог неодноразово промовляв до мене через їхню музику, тексти,  підтримував, давав сил, надихав. Цей концерт надовго залишиться в моїй пам’яті та пам’яті багатьох, хто пережив його під сценою.

P.O.D.

 

P.O.D.

P.O.D.

Сподіваюсь що цей заряд позитивної енергії кожен з нас зможе передати іншим, поділиться любов’ю та Словом, здатним прорости та дати плід життя.   OneLove!

Також додаю до публікації цікаве інтерв’ю лідера та вокаліста P.O.D. Сонні Сандовалом, після виступу гурту в місті Краснодар, Росія. Це одне з небагатьох інтерв’ю, яке Сонні дав християнським журналістам.

Сем, cпеціально для CHRISTIAN MUSIC .UA,

PS. Фотографіі надано:  http://users.livejournal.com/_dimas_/408104.html