8-9 листопада, 2013 в Пущі Водиці під Києвом відбудеться конференція для творчих християн під назвою ART Improve. Це вже друга конференція (перша відбулася восени 2012 року) такого типу, яка об’єднає християн, для яких основною справою життя є творчі професії.  Зокрема буде виділено ТРИ основні напрямки, а саме: візуальне мистецтво, музика (авторська та поклоніння), кіно та театр.

Темою конференції цього року будуть «МРІЇ В НАШОМУ ЖИТТІ»,  до чого вони можуть привести сучасних християн і як ми можемо мріяти на основі Божих стандартів.

«Творчі християни в сучасному суспільстві стикаються з багатьма проблемами та викликами. В церкві вони не завжди отримують відповіді на свої запитання, а на робочому місці – часто є «білими воронами». Ми хочемо запропонувати площадку, де творчі християни різних деномінацій можуть поспілкуватися один з одним, поклонитися та помолитися Богові разом, обмінятися досвідом та ідеями для подальшого росту!» – говорить Андрій Шеховцов, координатор музичного напрямку ART Improve.

Організаторами конференції, як і минулого року, виступили проект CHRISTIAN MUSIC.UA та Українська Євангельська Теологічна Семінарія (УЄТС). Цього року в програмі конференції буде багато нових елементів, яких не було в 2012. Зокрема, основні сесії, на яких 4 різних спікери будуть намагатися донести до учасників «До чого приводять мрії?» з їхньої точки зору, а також відкриті дискусії (для всіх учасників конференції) в форматі World Café. Також цього року в рамках ART Improve 2013, пройде окрема велика виставка християнського мистецтва.

Ми хочемо запропонувати площадку, де творчі християни різних деномінацій можуть поспілкуватися один з одним, поклонитися та помолитися Богові разом, обмінятися досвідом та ідеями для подальшого росту! 

Вже традиційно для конференцій ART Improve зранку та ввечорі буде працювати кафе  ART Improve Coffee House – де всі учасники зможуть безкоштовно випити смачної кави та чаю. Це суттєво сприяє спілкуванню та знайомству з новими людьми, обміну досвідом та ідеями. Ввечорі – будуть відбуватися живі концерти молодих християнських гуртів та виконавців, які в минулому році викликали величезний інтерес всіх учасників. На сьогоднішній день підтвердили свою участь такі гурти, як PROVIDER”, «Крик душі», «Granula Grace», «Квант» та «Chasing Giants». Також, спеціальним гостем конференції буде R&B виконавець TimJ. Більше інформації про розклад виступів цих гуртів можна дізнатися на офіційному БЛОЗІ ART Improve.

Організатори зробили все можливе, щоб ця конференція була доступна для всіх і запрошують приєднуватися до ініціативи творчих християн різних конфесій.  Реєстрацію на конференцію відкрито до 7 листопадаТакож на конференцію можна буде потрапити, просто прийшовши і заплативши реєстраційний внесок “на дверях”.

Дізнатися більше про програму ART Improve 2013 та зареєструватися можна на сайті: www.artimprove.org