Всім фанатам християнської рок музики мабуть запам’ятався несподіваний візит американських рокерів до Києва в грудні 2013 року (концерт відбувався в STEREOPLAZA). Тоді, в розпалі відомих подій на Майдані Незалежності, їх концерт можливо пройшов не таким поміченим. Але зараз – Skillet повертається в Україну і проведе один концерт в арт клубі Платформа 15 червня, 2016 року. Музиканти представлять на розсуд публіки свої самі нові та цікаві композиції і, звичайно, зіграють мелодії, які винесли їх на гребінь популярності.

Skillet – один з самих відомих християнських рок-гуртів у світі. Skillet грають музику на межі industrial-metal та гард-року, додаючи до цього міксу енергетику живого вокалу. За 20 років своєї кар’єри музиканти випустили 14 студійних альбомів та об’їздили з турами весь світ разом з Papa Roach, Three Days Grace, Puddle of Mudd, Creed, RED, Stone Sour, Seether, Shinedown та іншими.

Цікаво, що музиканти завітають до Києва зразу після великого туру по 4-х містах Росії. Як завжди, зірки такого рівня рідко приїздять тільки в Україну, а роблять це “по дорозі” з своїх концертних турів Росією або Європою. До речі вперше Skillet були в Україні ще в листопаді 2011 р., також після туру Росією.

НЕ ПРОПУСТІТЬ цей концерт!! Квитки коштують від 500 грн. (фан зона) до 1200 грн. (балкон). Можна придбати фізично у концертних квиткових касах Києва, а також на сайтах CONCERT.UA, Karabas.ua та інших.