Як ми вже раніше писали відомий американський християнський рок гурт Kutless з 31 липня по 11 серпня (розклад туру ТУТ) знову навідається в Україну з масштабним туром, який охопить 11 міст. Цей тур, як зазначається в пресс релізі організації Pulse Ukraine (яка організовує та просуває тур в Україні), пройде в рамках World Tour 2016 і в концертах також приймуть участь гурти Nuteki та iFound, а ще це все буде супроводжуватися (цитата з прес релізу Pulse) “мотиваційним посланням провідного світового спікера і лідера руху #PULSE – Ніка Холла”.

Кожного разу, коли такого роду гурти відвідують нашу країну мимоволі з’являється питання (грубо кажучи) “А що вони тут забули?” ну і звичайно “А звідки гроші?” :-) Задатись цим питанням вирішили і ми…

Як відомо в Америці, в здоровому розумінні цього слова (а часом і НЕ в здоровому, нажаль), християнська музика є бізнесом і концерти та тури проводяться в певних місцях, якщо на це є достатньо платоспроможного попиту… Тому й виникає вище згадане питання щодо туру Kutless по Україні. Тому що з останнім (платоспроможним попитом) у нас якраз в останній час великі проблеми. Але, як ми читаємо з прес релізу та бачимо на сайті Pulse Movement Ukraine, всі концерти можна відвідати АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!! То в чому ж “фішка” запитаєте ви?

Співставляючи всю відому інформацію з вторинних джерел (можливо пізніше ми візьмемо інтерв’ю у представників руху Pulse, та інших учасників туру) складається враження, що все це “дійство” драйвиться людиною на ім’я Нік Холл (Nick Hall), якого в офіційному прес релізі характеризують наступним чином “Нік Холл – ведучий мотиваційний спікер з міжнародним іменем, організатор наймасштабніших івенів, а також основний спікер і засновник руху #PULSE. Сьогодні Нік – один з найбільш очікуваних спікерів в Америці. Його івенти збирають тисячі молодих людей, а колись розпочатий рух – досяг вже більше двох з половинною мільйонів людей.”

Таке представлення, відверто кажучи, трохи здивувало, тому що часто буваючи в Америці та знаючи про багатьох відомих спікерів – ім’я Нік Холл чомусь ніколи на “вспливало”.

“Сьогодні Нік – один з найбільш очікуваних спікерів в Америці. Його івенти збирають тисячі молодих людей, а колись розпочатий рух – досяг вже більше двох з половинною мільй- онів людей.”

Але досліджуємо далі… На офіційному сайті Pullse Movement дізнаємося про ще більше “регалій” Ніка, які перераховуються на сторінці про нього наче список вчених ступенів якогось українського професора в одному з пафосних вузів нашої держави. Далі, цитата з сайту http://pulsemovement.com/nick-hall/

“At age 33, Nick has been tagged as an international voice in the cause of evangelism. Nick sits on the leadership teams for the US Lausanne Committee, the National Association of Evangelicals, and the student advisory team for the Billy Graham Evangelistic Association (BGEA). As a voice to the next generation, Nick has shared the Gospel in person to nearly three million students and is regularly featured as a speaker for pastors gatherings, student conferences, training events, and festivals around the world. He has been featured on major media outlets including the US News & World Report, Fox News, Christianity Today, Moody Radio, Christian Broadcasting Network, Trinity Broadcast Network, The Christian Post, Decision Magazine, and Baptist Press. Nick is married to his best friend, Tiffany, and they are proud parents of Truett (age 3) and Ruby (born October 2015). They live in Minneapolis, MN. Nick has a Bachelor’s Degree in Business Administration from NDSU and a Master’s in Leadership and Christian Thought from Bethel Seminary in St. Paul, MN.”

Тобто, якщо не знати про реалії “американської сцени молодіжних лідерів” та “популярних спікерів” складається таке враження, що до нас приїздить зірка світового рівня у євангелізації молоді!! Хоча насправді – не можна сказати, що Нік Холл є такою відомою особистістю в США… Можливо зв’язок з Євангельською Асоціацією Біллі Грема пояснює багато чого щодо питань “Звідки гроші?”… але звичайно, це суто припущення.

Nick Hall and Billy Graham

По цьому фото видається, що Нік в хороших стосунках з Біллі Гремом

Також, не дуже зрозуміло для чого скільки “регалій” і бравади, коли основною ціллю свого життя людина бачить – наслідування Ісуса Христа і проповіді про нього іншим. Але, не будемо занадто суб’єктивними і визнаємо, що події такого типу, як концерт гурту Kutless, а тим більше в такій великій кількості міст України – ЦЕ ПОТРІБНА РІЧ! Як і для самих християн (які не часто мають можливість в живу слухати християнські гурти зі світовим іменем) так і для людей, які шукають Бога в своєму житті…

Все ж таки, залишається відкритим питання “Звідки гроші?”, “Для чого несподівано скільки грошей “вливається” в рух Pulse в Україні?”  і, що саме головне, “Яким буде результат такого євангелізаційного туру??” Тобто, після всіх концертів, що буде далі відбуватися з тими людьми, які вирішили слідувати за Христом після покаяння на концерті, або зацікавилися посланням Біблії. Про це CHRISTIAN MUSIC.UA спробує розпитати детільніше безпосередніх учасників туру пізніше.

Якщо у вас є своє думка щодо цього – ПРОСИМО ПОДІЛИТИСЯ НЕЮ В КОМЕНТАРЯХ, або написати нам “відгук” на електронну пошту christian.music.ua@gmail.com і ми обов’язкого його опублікуємо.