Big Daddy Weave photo

Гурт Big Daddy Weave

28 серпня, 2018 року пісню “Redeemed” (“Відкуплений”) відомого американського християнського гурту Big Daddy Weave було визнана “платиновою”. Це престижний статус, який Американська Асоціація Звукозапису (RIAA) присвоює вже багато років, що надається пісням та альбомам різних виконавців реалізація копій яких досягля 1 000 000 шт. RIAA вручила музикантам спеціальну меморіальну дощечку, що це засвідчує, в кінці серпня на особливій події на якій до музикантів доєдналися друзі та сім’ї. Також, потрібно відзначити що кліп на цю пісню зібрав вже більше 32 млн. переглядів на YouTube.

На цій же події до музикантів доєдналися представники організації World Vision (що займаються допомогою дітям з бідних країн) з якою гурт співпрацює вже біля 13 років. Через їхню співпрацю з цією християнською гуманітарної місією Big Daddy Weave допомогли більше ніж 31 000 дітей, які живуть в екстремальній бідності отримати грошову підтримку через так зване “спонсорство дитини”.

За свою більш ніж 20-ти річну історію, гурт Big Daddy Weave завжди приділяв величезну увагу служінню іншим людям, навіть незважаючи на те, що на сьогоднішній день вони є одними з найпопулярніших та впливовіших християнських гуртів в США. Але вони на цьому не зупиняються. У гурту вже э плани випустити новий альбом в 2019 році, а з 9 вересня розпочинається їх цьогорічне турне по США під назвою “Jesus I Believe 2018 Tour”.

Відео на пісню “REDEEMED” від Big Daddy Weave:

За матеріалами журналу CCM Magazine