Vin u Vs'omu album cover16 серпня 2018 року в рамках 14 Конгресу християнської молоді України, що був організований євангельськими християнами баптистами, відбулася презентація першого збірного україномовного альбому хвали та поклоніння «Він у всьому».

Десять найкращих синглів від десяти найяскравіших виконавців були представлені учасникам конгресу. Ось що розповіли про цей альбом ті, хто безпоседеньо долучилися до його створення та виходу в світ:

«Це дійсно історична подія. Перший збірний україномовний музичний альбом хвали та поклоніння показав, що Він, наш Господь, беззупинно творить нове. Християнська молодь України надзвичайно талановита і цей проект яскраво демонструє це. Вірю, що через цей альбом наше покоління залишить свій добрий слід та принесе багато духовних плодів». — Роман Кравчук, директор україномовного музичиного альбому хвали та поклоніння «Він у всьому», пастор, керiвник молодiжного вiддiлу ВСЦ ЕХБ.

Цей музичний альбом  вказав на Того, Хто є творцем справжнього і вічного. Наша мрія – розвивати творчих людей України, які через свій талант приносять в цей світ мелодії надії і радості, надихають всім серцем поклонятися Богу. Вірю, що цей альбом стане благословінням для українського суспільства та чудовою можливістю для розвитку молодих українських музикантів. Дякую кожному хто на різних рівнях приймав участь в творенні  цього альбому” –  виконавчий продюсер україномовного музичного альбому хвали та поклоніння  альбому “Він у всьому”  та лідер креативного-руху “Upgrade” Олександр Лешко.

Метою проекту було зробити крок вперед назустріч новому рівню української християнської музики та дати християнським музикантам новий поштовх до розвитку.

Аудиторія зустріла нові сингли із захватом. Слухачі були раді можливості придбати диски з піснями.

«Він у всьому!» Цей вислів несе величезний меседж всім поколінням в усіх випадках нашого життя! «Він у всьому!» Цим висловом можна як підбадьорити, так і докорити… Мене наповнює радість, коли розумію, що цю істину будуть оспівувати музиканти. «Він у всьому!» Щира подяка всім музикантам, які зробили колосальну роботу! Гарний початок великого майбутнього! Данило Олійник, керівник музично-творчого відділу ВСЦ ЄХБ.

Участники першого збірного україномовного музичного альбому хвали та поклоніння «Він у всьому»:

Vin u Vs'omu aworship album participants

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.  Царь всьогоFrom the inside

02.  Я славлю ТебеJoni Moscalets

03.  До тебеАндрій Грифель

04.  Прагну так ТебеBria Blessing

05.  За руки візьмемосьAlex Marchik

06.  Все одно так любишКлименкова Джоана & Олег

07.  У всьому СвятийELIM band

08.  ЗціленняShchavlinskyi

09.  АВВА ОтчеВ’ячеслав Рибіков

10.  Поклик -Артем Банар

Альбом можна знайти та завантажити  на всіх платформах. У такий спосіб ви підтримаєте розвиток  української християнської музики.

iTunes – http://bit.ly/itvinuvsyomu

Apple Music – http://bit.ly/amvinuvsyomu

Spotify – http://bit.ly/svinuvsyomu

Google Play – http://bit.ly/gmvinuvsyomu

Deezer – http://bit.ly/dzvinuvsyomu

Також було знято невеликий документальний фільм про процес творення альбому «Він у всьому». На ньому можна побачити, які музиканти/автори прийняли в цьому участь.