Bethel Music в Киеве на Holy Spirit Night 27 вересня відомий в останні роки християнський гурт поклоніння Bethel Music відвідає Київ. До столиці України команда приїздить для того щоб взяти участь у великій молодіжній події Holy Spirit Night (Вечір Святого Духа). В рамках цієї події команда проведе вечір хвали та поклоніння в київському Палаці Спорту. Один з лідерів каліфорнійської команди Bethel Music – Джеремі Ріддл (Jeremy Riddle) – також поділиться Божим Словом з учасниками Holy Spirit Night.

Щоб ближче познайомитися з християнами України, гурт Bethel Music візьме участь в ток шоу. «Єдність церкви та Божа присутність – це головні складові будь якого прориву. Тому, найголовніша ціль HSN – це пережити рельний Божий дотик до серця кожного учасника. Я радий, що команда Bethel Music, яка любить Бога і з якою так легко Йому поклонятися, буде разом з нами в Києві. Сам я теж з нетерпінняям очікую на час разом”, – сказав Євгеній Войт, координаторHoly Spirit Nightу Східній Європі.

«Єдність церкви та Божа присутність – це головні складові будь якого прориву.”

Під час Holy Spirit Night на одній сцені з зедлайнерами виступлять команди IFOUND, Gospel People, 4UBAND. Для участі в події, необхідна реєстрація на сайті – holyspiritnights.com

Holy Spirit Night (Вечір Святого Духа) вже більше 20 років проводиться в країнах Європи і збирає повні стадіони для прославлення Бога та молитви. Подія об’єднує представників різних конфесій та деномінацій і створює платформу для єдності, де через Слово та глибоке поклоніння тисячі молодих людей примиряються з Богом та переживають дотик Святого Духу. В Україні Holy Spirit Night в такому маштабі пройде вперше.

Слідкувати за новинами проекту можна в соцмережах: в Facebook, Instagram, YouTube, та на Телеграм-каналі.