18 жовтня у Києві відбувся фінал третього сезону «Хіт-конвеєра», де й визначили переможця конкурсу виконавців української пісні – ним став гурт християнський гурт Skeemans Worship. В ефірі Громадського радіо ми поспілкувалися з музикантами гурту та дізналися, як вони самі характеризують музику, яку виконують, та чому вирішили взяти участь у конкурсі.

У студії “Громадського радіо” побували учасники гурту Skeemans Worship – Денис Логвинов і Юлія Билінська, а також Тарас Тягун, продюсер гурту, та Роман Муха, продюсер телеканалу М2 .

«Ми вирішили, що є конкурс української пісні – всі мають право подавати заявки. Якщо ми можемо зробити продукт, який відповідає вимогам конкурсу, чому ми не можемо піти й записати пісню та потрапити на конкурс? Ми записали пісню, подали заявку, її відібрали. Потім ми потрапили в півфінал, фінал і перемогли», – розповів Тарас Тягун. Композиція, з якою переміг гурт, легка, оптимістична та сучасна, – зазначив Роман Муха:

«На конкурс надійшло дуже багато якісної музики. Але саме команді Skeemans вдалося врахувати всі побажання журі. Коли вони вийшли в фіналі на сцену, то енергетичний запал, плюс – враховані побажання були вирішальними».

Слухайте повну версію розмови, а також пісню, з якою переміг гурт, у випуску “Громадського радіо”.

За матеріалами “Громадського радіо”